Reklamní textil

Firemní a reklamní oblečení je v oblasti propagace firmy sázkou na jistotu. Používáme kvalitní značkové oblečení světoznámých firem. Ostatní záleží pouze na vašich potřebách a nápadech, které s radostí zrealizujeme. Nabízíme oblečení značek: Adler, Anvil, B&C, Bella, Best in Town, Dunlop, Fruit of the Loom, Gildan, Hanes, James and Nicholson, Jerzees, JHK, Kariban, Kimood, K-up, Londog, Myrtle Beach, Nano, PGA Tour, ProAct, Profi, Regatta, Result, Russell, Slazenger, Sols, Stedman, Stormtech, Target, TeeJays, USA Atlantis.

DIGITÁLNÍ POTISK
Jedná se o přímý potisk textilu s výrobou od 1 ks. Z hlediska „kvality a ceny“ jde o jedno z nejlepších řešení pro potisk textilu. Tiskneme na jakékoli druhy oblečení, materiál max. 70 % bavlna a 30 % polyester. Inkousty na vodní bázi. Přátelské k životnímu prostředí. Netoxické. Využívá se u malého množství kusů s různými motivy.

SÍTOTISK
Nejrozšířenější způsob potisku textilu. Sítotisk je metoda pro označování textilu, plastů a výrobků z papíru s plochým povrchem. Inkoust je přímo vytištěn na povrch výrobku přes speciální gázu a poté tepelně zafixován při 170 °C. Technologie poskytuje vysokou korektnost barev. Nejběžnější využití ve velkém množství kusů.

VYŠÍVÁNÍ
Tato technologie je určena pro vyšívání na textilie. Nejdříve musí být každé logo individuálně naprogramováno, poté jsou loga vyšívána na specializovaných automatizovaných strojích. Paleta Pantone barev může vykazovat odchylku.

TRANSFER
Transferový potisk je ideální pro položky, které nemohou být potištěny vzhledem ke své velikosti a tvaru. Loga jsou vytištěna na speciální papír, pak přenesena na produkt a za vysoké teploty aplikována. Potisk má vysokou odolnost proti omytí a značnou přesnost barev.