Razítka

Bez razítka se vaše firma neobejde. Vyrábíme kvalitní razítka COLOP dle potřeb zákazníků a v různých provedeních – klasická samobarvící, datumová, číslovací, antibakteriální, ekologická i osobní přenosná, včetně razítka v tužce.

PRINTER LINE – Rozsáhlý sortiment samobarvících razítek
Produktová řada Printer Line nabízí kompletní výběr velikostí od malých a praktických až po velká a velkorysá – nejširší sortiment formátů od kulatých až po oválné a dokonce i trojúhelníkové.

HEAVY DUTY – Extrémně spolehlivá značící zařízení
Široký sortiment pro každé použití: od robustní řady Classic Line a Expert Line pro náročné každodenní použití až po lehké stativy řady Office Line.

KAPESNÍ RAZÍTKA – Praktický průvodce
Mnohočetné použití a vždy po ruce – na pracovním stole v kanceláři nebo na cestách, ať už na závěsné šňůrce kolem krku nebo jako přívěšek u klíčů.

D-I-Y RAZÍTKA – Razítka k vlastnímu sestavení textu – pro vlastní kreativitu a umocnění dojmu
Sortiment razítek COLOP k vlastnímu sestavení textu spojuje přednosti samobarvících razítek s možností vytvoření a vysázení vlastního textu. Razítka k vlastnímu sestavení textu jsou dodávána nejen jako typická razítka pro kancelář, ale také jako mobilní kapesní razítka.

GREEN STAMPS – Přebíráme zodpovědnost
COLOP Green Line – Produktová řada samobarvících razítek, která je vyrobená z obnovitelných a převážně recyklovaných materiálů. Minimální podíl recyklovaných plastů je 65 – 80 %.
COLOP Liquid Wood – Základ tohoto inovativního a perspektivního materiálu tvoří lignin, přírodní vedlejší produkt papírenského průmyslu.

MICROBAN STAMPS – Razítka s antibakteriální ochranou
Razítka jsou používána v každodenním životě mnoha lidmi, čímž dochází k přenosu bakterií. Přímo při výrobě zabudovaná antibakteriální ochrana Microban zabraňuje růstu škodlivých bakterií.

NÁHRADNÍ POLŠTÁŘKY – Kvalitní díly, které dělají rozdíl
COLOP náhradní polštářky jsou vyvinuty a vyráběny speciálně pro COLOP samobarvící razítka – perfektní kombinace pro perfekní otisky.

PÁSKOVÁ RAZÍTKA – Tradice a zaručená kvalita
Tradiční razítka s profilovanými pásky pro použití se separátními razítkovacími poduškami. K dispozici jako datumová nebo číslovací razítka.

Pracujeme s těmito značkami

Colop